Contact opnemen met professionele syndicus Syncura?

Wij maken graag tijd voor u, daarom vragen wij vriendelijk om steeds een afspraak te maken.

Onze beheerders zijn telefonisch bereikbaar op:

Maandag – donderdag   08u30 – 12u30 & 13u30 – 17u00
Vrijdag   08u30 – 12u30 & 13u30 – 16u00


Onze boekhouding is telefonisch bereikbaar op:

Maandag – donderdag   09u00 – 12u00 & 14u00 – 16u00
Vrijdag   09u00 – 12u00


Permanentienummer: 09 280 80 30.

Aalst

TEL.: +32 (0) 55/59.29.08
EMAIL: aalst@syncura.be

Posthoornstraat 1
9300 Aalst 

Antwerpen

TEL.: +32 (0) 3/227.16.14
EMAIL: antwerpen@syncura.be

Artsen Zonder Grenzenstraat 36
2018 AntwerpenMet gps navigeren naar:
Lange leemstraat 334
2018 Antwerpen

Borsbeek

TEL.: +32 (0)3/353.24.66
EMAIL: info@syncura.be

Herentalsebaan 77
2150 Borsbeek


Brussel

TEL.: +32 (0) 2/705.70.63
EMAIL: brussel@syncura.be

Brand Whitlocklaan 156
1200 Brussel 

Deinze

TEL.: +32 (0) 9/380.02.55
EMAIL: deinze@syncura.be

Gentstraat 6
9800 Deinze

Gent

TEL.: +32 (0) 9/280.80.34
EMAIL: gent@syncura.be

Kortrijksesteenweg 1174
9051 Gent

Hasselt

TEL.: +32 (0) 11/71.11.18
EMAIL: hasselt@syncura.be

Knokke Natiënlaan

TEL.: +32 (0)50/62 12 22
EMAIL: info@syncura.be

Natiënlaan 178
8300 Knokke-Heist

Knokke Paul Parmentierlaan 

TEL.: +32 (0) 50/60.28.08
EMAIL: knokke@syncura.be

Paul Parmentierlaan 273
8300 Knokke-Heist

Knokke Zoutelaan

TEL.: +32 (0)50/12.34.43
EMAIL: info@syncura.be

Zoutelaan 50
8300 Knokke

Kortrijk

TEL.: +32 (0) 56/51.84.64
EMAIL: kortrijk@syncura.be

Engelse Wandeling 2K 2K
8510 Kortrijk

Leopoldsburg

TEL.: +32 (0)11/96.07.28
EMAIL: info@syncura.be

Koningsstraat 39
3970 Leopoldsburg

Leuven

TEL.: +32 (0) 16/22.05.63
EMAIL: leuven@syncura.be

Vaartstraat 123
3000 Leuven

Luik

TEL.: +32 (0) 42/44.98.11
EMAIL: luik@syncura.be

Quai Banning 6
4000 Luik

 Mechelen

TEL.: +32 (0) 15/34.61.82
EMAIL: mechelen@syncura.be

Leopoldstraat 39 (1ste verdieping)
2800 Mechelen

Namen

EMAIL: namen@syncura.be

 Oostende

TEL.: +32 (0) 59/27.57.24
EMAIL: oostende@syncura.be

Gistelsesteenweg 1 
8400 Oostende

Oudenaarde

TEL.: +32 (0) 55/33.55.75
EMAIL: oudenaarde@syncura.be

Scheldekant 13 
9700 Oudenaarde

Ronse

TEL.: +32 (0) 55/30.98.08
EMAIL: ronse@syncura.be

Hoogstraat 3 
9600 Ronse

Tongeren

TEL.: +32 (0) 12/77.37.00
EMAIL: info@syncura.be

Eeuwfeestwal 32
3700 Tongeren