Contact opnemen met professionele syndicus Syncura?

De kantoren van professionele syndicus Syncura in Vlaanderen en Brussel

 

Beste eigenaar,

Voor een vlotte dienstverlening vragen wij vriendelijk een afspraak te maken met uw dossierverantwoordelijke.

Niet dringende vragen en interventies kunt u met uw persoonlijke inlogcode via het online portaal stellen of melden. Op deze manier kunnen wij u een snelle opvolging garanderen.

Onze boekhouding is telefonisch bereikbaar tussen 9 - 12 uur en 14 - 16 uur.

In geval van nood kan u 24u/24 onze permanentiedienst contacteren op het nummer 09 280 80 30.

Aalst

TEL.: +32 (0) 55/59.29.08
EMAIL: aalst@syncura.be

Posthoornstraat 1
9300 Aalst

Openingsuren:

ma.  Alleen op afspraak 
di.    8u00-12u30 | 13u30 - 17u00
wo.  8u00-12u30 | Op afspraak
do.   8u00-12u30 | 13u30 - 17u00
vr.  8u00-12u30 |  13u30 - 16u00

Antwerpen

TEL.: +32 (0) 3/227.16.14
EMAIL: antwerpen@syncura.be

Artsen Zonder Grenzenstraat 36
2018 Antwerpen

Met gps navigeren naar:
Lange leemstraat 334
2018 Antwerpen

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00


Brussel

TEL.: +32 (0) 2/705.70.63
EMAIL: brussel@syncura.be

Brand Whitlocklaan 156
1200 Brussel

Openingsuren:

ma.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
di.    10u00-12u00 | 14u00-16u00
wo.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
do.   10u00-12u00 | 14u00-16u00
vr.  10u00-12u00 | 14u00-16u00

Deinze

TEL.: +32 (0) 9/380.02.55
EMAIL: deinze@syncura.be

Gentstraat 6
9800 Deinze

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    Alleen op afspraak
wo.  Alleen op afspraak
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Gent

TEL.: +32 (0) 9/280.80.34
EMAIL: gent@syncura.be

Kortrijksesteenweg 1174
9051 Gent

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-16u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Hasselt

TEL.: +32 (0) 11/71.11.18
EMAIL: hasselt@syncura.be

Knokke

TEL.: +32 (0) 50/60.28.08
EMAIL: knokke@syncura.be

Paul Parmentierlaan 273
8300 Knokke-Heist

Openingsuren:

ma.  08u30-12u30 | 13u30-17u00
di.  08u30-12u30 | 13u30-17u00
wo.  08u30-12u30 | 13u30-17u00
do.  08u30-12u30 | 13u30-17u00
vr.  08u30-12u30 | 13u30-17u00
za.  Alleen op afspraak 

Kortrijk

TEL.: +32 (0) 56/51.84.64
EMAIL: kortrijk@syncura.be

Engelse Wandeling 2K 2K
8510 Kortrijk

Openingsuren:

ma.  Alleen op afspraak 
di.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  Alleen op afspraak 
do.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | Op afspraak

Leuven

TEL.: +32 (0) 16/22.05.63
EMAIL: leuven@syncura.be

Vaartstraat 123 
3000 Leuven

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.  Alleen op afspraak
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  Alleen op afspraak

Luik

TEL.: +32 (0) 42/44.98.11
EMAIL: luik@syncura.be

Quai Banning 6
4000 Luik

Openingsuren:

ma.   Alleen op afspraak
di.   Alleen op afspraak
woe.   Alleen op afspraak
do.   Alleen op afspraak
vr.  Alleen op afspraak


Mechelen

TEL.: +32 (0) 15/34.61.82
EMAIL: mechelen@syncura.be

Leopoldstraat 39 (1ste verdieping)
2800 Mechelen

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00 
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Oostende

TEL.: +32 (0) 59/27.57.24
EMAIL: oostende@syncura.be

Gistelsesteenweg 1 
8400 Oostende

Openingsuren:

ma.  08u30 - 12u30 |   13u30-17u00
di.  08u30 - 12u30 |  13u30-17u00
wo.  08u30 - 12u30 |  13u30-17u00
do.  08u30 - 12u30 |   13u30-17u00
vr.  08u30 - 12u30 |   13u30-17u00
za.  Alleen op afspraak

Oudenaarde

TEL.: +32 (0) 55/33.55.75
EMAIL: oudenaarde@syncura.be

Scheldekant 13 
9700 Oudenaarde

Openingsuren: 

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Ronse

TEL.: +32 (0) 55/30.98.08
EMAIL: ronse@syncura.be

Hoogstraat 3 
9600 Ronse

Openingsuren:

ma.  Alleen op afspraak 
di.    8u00-12u30 |  13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 |  13u30-17u00
do.   8u00-12u30 |  13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 |  13u30-16u00