Contact

Beste eigenaar,

Voor een vlotte dienstverlening vragen wij vriendelijk een afspraak te maken met uw dossierverantwoordelijke.

Niet dringende vragen en interventies kunt u met uw persoonlijke inlogcode via het online portaal stellen of melden. Op deze manier kunnen wij u een snelle opvolging garanderen.

Onze boekhouding is telefonisch niet bereikbaar op dinsdag- en donderdagvoormiddag.

In geval van nood kan u 24u/24 onze permanentiedienst contacteren op het nummer 09 280 80 30.

Aalst

TEL.: +32 (0) 55/59.29.08
EMAIL: aalst@syncura.be

Posthoornstraat 1
9300 Aalst

Openingsuren:

ma.  alleen op afspraak  
di.    8u00-12u30 |  13u30 - 17u00
wo.  8u00-12u30 |          13u30 - 17u00
do.   8u00-12u30 |  13u30 - 17u00
vr.  8u00-12u30 |          13u30 - 16u00

Antwerpen

TEL.: +32 (0) 3/227.16.14
EMAIL: antwerpen@syncura.be

Artsen Zonder Grenzenstraat 36
2018 Antwerpen

Met gps navigeren naar:
Lange leemstraat 334
2018 Antwerpen

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00


Brussel

TEL.: +32 (0) 2/705.70.63
EMAIL: brussel@syncura.be

Brand Whitlocklaan 156
1200 Brussel

Openingsuren:

ma.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
di.    10u00-12u00 | 14u00-16u00
wo.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
do.   10u00-12u00 | 14u00-16u00
vr.  10u00-12u00 | 14u00-16u00

Deinze

TEL.: +32 (0) 9/380.02.55
EMAIL: deinze@syncura.be

Gentstraat 6
9800 Deinze

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    enkel op afspraak
wo.  enkel op afspraak
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Gent

TEL.: +32 (0) 9/280.80.34
FAX.: +32 (0) 9/280.80.38
EMAIL: gent@syncura.be

Kortrijksesteenweg 1174
9051 Gent

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00

Knokke

TEL.: +32 (0) 50/60.28.08
EMAIL: knokke@syncura.be

Paul Parmentierlaan 273
8300 Knokke-Heist

Openingsuren:

ma.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
di.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
wo.  gesloten
do.  10u00-12u00 | 14u00-16u00
vr.  10u00-12u00 | 14u00-17u00
za.  9u00-12u00   

Kortrijk

TEL.: +32 (0) 56/51.84.64
EMAIL: kortrijk@syncura.be

Engelse Wandeling 2
8510 Kortrijk

Openingsuren:

ma.  enkel op afspraak  
di.    8u00-12u30 |       Namiddag op afspraak
wo.  enkel op afspraak  
do.   8u00-12u30 | Namiddag op afspraak
vr.  8u00-12u30 |       Namiddag op afspraak


Leuven

TEL.: +32 (0) 16/22.05.63
EMAIL: leuven@syncura.be

Vaartstraat 123
3000 Leuven

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    enkel op afspraak
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  enkel op afspraak

Oostende

TEL.: +32 (0) 59/27.57.24
EMAIL: oostende@syncura.be

Gistelsesteenweg 1
8400 Oostende

Openingsuren:

ma.  9u00-12u30 | 13u30-17u00
di.  enkel op afspraak  
wo.  9u00-12u30 | 13u30-17u00
do.  enkel op afspraak  
vr.  9u00-12u30 | 13u30-16u00

Oudenaarde

TEL.: +32 (0) 55/33.55.75
FAX.: +32 (0) 55/33.55.71
EMAIL: oudenaarde@syncura.be

Scheldekant 13
9700 Oudenaarde

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
di.    8u00-12u30 | 13u30-17u00
wo.  8u00-12u30 | 13u30-17u00
do.   8u00-12u30 | 13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 | 13u30-16u00


 

 

Ronse

TEL.: +32 (0) 55/30.98.08
EMAIL: ronse@syncura.be

Hoogstraat 3
9600 Ronse

Openingsuren:

ma.  8u00-12u30 |  13u30-17u00
di.    8u00-12u30 |  
wo.  8u00-12u30 |  13u30-17u00
do.   8u00-12u30 |  13u30-17u00
vr.  8u00-12u30 |  13u30-16u00